Producent opakowań drewnianych

Firma została założona w 1983 roku. Od początku swojej działalności zakład produkuje opakowania z drewna. Zdecydowana większość produkcji sprzedawana jest na eksport do Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Szwecji oraz Danii.
Zakład zlokalizowany jest w Ustrzykach Dolnych, sercu Bieszczad. Bieżąca dostępność najwyższej jakości bieszczadzkiego surowca sprawia, że opakowania drewniane ZWDTUREK są nie tylko trwałe, ale niskie koszty logistyczne i magazynowania sprawiają, że nasze produkty dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, jak na tej klasy produkt.
Nadstawki paletowe są produkowane według starannych wymiarów pasujących do najbardziej powszechnych rozmiarów palet drewnianych, w tym europalet. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów projektujemy również nowe opakowania drewniane dostosowywane do indywidualnych wymiarów.
Ponadto oferujemy Państwu możliwość znakowania produktów metodą sitodruku. Służymy również doradztwem w sposobach bezpiecznego i ekonomicznego opakowania.
Co warte podkreślenia, odpady powstałe w wyniku produkcji wykorzystywane są do ogrzewania hal produkcyjnych i suszarni drewna co powoduje, że produkcja naszych wyrobów jest w pełni ekologiczna i nie powoduje zanieczyszczeń środowiska.
nadstawki paletowe logo


 
Wybierz język: PL EN DE FR