Nadstawki paletowe

Podstawowym produktem oferowanym przez nas są nadstawki paletowe. Nadstawki paletowe służą do magazynowania, przechowywania i transportu szerokiej gamy produktów – zwłaszcza produktów niskogabarytowych. Nadstawki wykonywane są z drewna iglastego.
 

Zalety nadstawek paletowych

Nadstawki paletowe w formie rozłożonej pełnią funkcję skrzyni magazynującej. Skrzynie wykonane z nadstawek paletowych są tworzone modułowo – oznacza to, że wyłącznie od Państwa potrzeb zależy, jaka będzie wysokość każdej skrzyni. Składana konstrukcja nadstawki sprawia, że w wersji złożonej zajmują niewiele miejsca, co znacząco ogranicza koszty ich magazynowania.
 

Gdzie są stosowane nadstawki paletowe?

Nadstawki paletowe są doskonałym rozwiązaniem, stosowanym w transporcie i magazynowaniu wszelkiego rodzaju produktów.
 

Rozmiary nadstawek paletowych

Podstawowe rozmiary nadstawek paletowych znajdujące się w naszej ofercie są przygotowane do stosowania na najpowszechniej stosowanych paletach, w tym paletach euro. Jesteśmy elastyczni. Na indywidualne zamówienie produkujemy także nadstawki o dowolnym rozmiarze, ściśle dopasowane do Państwa potrzeb.
 

Certyfikat IPPC

Na życzenie Klienta nadstawki paletowe poddawane są obróbce termicznej i suszeniu, zgodnie z normą ISPM 15 wg IPPC. Certyfikat IPPC jest potwierdzeniem, że produkty są wolne od jakichkolwiek insektów oraz sinizn. Certyfikacja IPPC jest wymagana przez coraz większą liczbę krajów przy przesyłkach transportowych.

wymiary nadstawek paletowych
ZWD Turek
ul. 1 Maja 37
38-700 Ustrzyki Dolne


 
Wybierz język: PL EN DE FR